PerdeSiparisi.com - İade ve İptal Ürünler Hakkında
Perde Danışma Hattı +90 212 664 62 15
Ölçü Nasıl Alınır
Montaj Nasıl Yapılır?
Anasayfa »
Müşteri Hizmetleri »
Ürün İadesi
Ürün İadesi

Cayma Hakkı :
Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen ve üzerinden değişiklik yada ilaveler yapılarak KİŞİYE ÖZEL hale getirilen zebra perde, stor perde, tül stor perde ve jaluzi perde gibi ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz. Bu ürünlerin dışında hazır ölçülerde satılan tül perde, fon perde, perde aksesuarlarında cayma hakkı kullanılmaktadır.


İade ve Değişim Hakkı:
Sitemizden almış olduğunuz KİŞİYE ÖZEL hale getirilen zebra perde, stor perde, tül stor perde ve jaluzi perde gibi ürünleri aşağıdaki belirtilen kriterler çerçevesinde ürün teslim tarihinden itibaren, 7 gün içerisinde değişim ve iade etme hakkı bulunmaktadır. Fon perde, Tül perde ve perde aksesuarları gibi hazır ölçülerde üretilen ürünlerde koşulsuz iade hakkı bulunmaktadır.

Ürünlerde imalata dayalı kusur bulunması durumunda
Verdiğiniz ölçüden farklı bir ölçü yapılması durumunda
Sipariş vermiş olduğunuz üründen farklı bir ürün gelmesi durumunda
Kargodan kaynaklanan her hangi bir hasar bulunması durumunda (Hasar testip tutanağı düzenlenmeli)


Yukarıdaki kriterlerin en az birine sahip olmanız durumunda sitemizde bulunan destek bölümünden iade ve değişim talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Onaylanan taleplerin geri ödemeleri 1-7 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

İadesi onaylanan ürünlerinizi Perdello Ev Tekstil Ürünleri ve Gereçleri Paz. San. Tic. -
Nuripaşa Mah. Zübeyde Hanım Cad. No.310 Zeytinburnu - İstanbul adresine anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ kargo ile gönderebilirsiniz. Gönderi ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Farklı kargo firmaları ile yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.

 

 

 

 

Deniz Perde
Her hakkı saklıdır. 2011-2018 © Perdesiparisi.com
Şirketimiz ISO 9001:2008 Kalite Standartlarında Üretim ve Satış Hizmet Vermektedir
SSL, 3D Secure, ISO 9000:2008